ورود
[ultimatemember form_id="407"]
ثبت نام
[ultimatemember form_id="406"]

 

 

درباره ما

 

سرآوا اینسایت از دل یک نیاز خلق شد. نیاز برای فهمیدن و رمزگشایی از دنیای پرتلاطم و پویای صنایع و کسب‌وکارهایی که آن‌ها را در زیر چتر «اقتصاد دیجیتال» قرار می‌دهند. این فهم در راستای خلق ارزش و ارائه گزارش‌های سودمند به شرکت‌های فناوری‌محوری است که شرکت سرآوا آن‌ها را همراهی می‌کند. از این طریق می‌توانستیم و می‌توانیم سهمی هرچند ناچیز در کمک به پیمودن راه پر پیچ و خم رشد این شرکت‌ها از طریق مطالعات و ارائه گزارش‌های بینش‌محور داشته باشیم.

نکته اینجاست که به لطف این مسیر، خود ما نیز رشد کردیم. فهمی که امروز از این حوزه داریم بسیار بسیار متفاوت با فهم ابتدای مسیرمان است. در این مدت بارها دانش مرسوم را زیر سوال بردیم. دست به بازتعریف مفاهیم کلیدی زدیم و چارچوب‌ها و مدل‌هایی تدوین کردیم که لنزهای جدیدی برای نگاه به صنایع مختلف این حوزه ارائه دهند. و به نظرمان می‌رسد این رشد نقطه پایانی نداشته باشد و آرزویمان این است که با تداوم این رشد، بعد از گذشت چند سال و با نگاه به جایی که امروز هستیم، دوباره حیرت کنیم که چقدر کم می‌دانستیم و چقدر این دنیای هیجان‌انگیز فضا برای آموختن دارد.

اکنون، چند سالی از به وجود آمدن تیم استراتژی و بینش کسب‌وکار سرآوا می‌گذرد. این مدت فرصت مغتنمی بوده تا ما از نزدیک با چالش‌های برخی از پیشروترین شرکت‌های فناوری‌محور ایرانی آشنا شویم و از طرفی روندهایی که در حوزه فناوری و اکوسیستم‌های پیشرو در دنیا روی می‌دهد را دنبال کنیم. پس از چند سال اندیشه‌ورزی و تفکر در باب این موضوعات، به نظرمان رسید که فرصت آن رسیده تا این تجارب ارزشمند را با ذی‌نفعان بیشتری به اشتراک بگذاریم.

این وبسایت اولین قدم در راستای این هدف است. در دنیای متغیر کنونی، هر کاری می‌تواند همواره بهتر و بهتر شود. اما به نظرمان کمال‌گرایی آفت راه است. هدفمان این است که به تدریج نتایج پروژه‌ها و مطالعات خود را در قالب مدل‌ها و  چارچوب‌هایی که امید داریم برای مخاطبان­مان ارزشمند بوده و حرف‌ تازه دارند در این وبسایت قرار دهیم.

ارتباط و تعامل با شما برای ما بسیار ارزشمند بوده و باعث خرسندی ما خواهد بود. به این منظور برای ارایه نظرات، پیشنهادات و حتی انتشار دانسته‌ها و مقالات خود می‌توانید از طریق insight@saravapars.com با ما در ارتباط باشید.